2 Urodziny Klubu Prowincja

Uwaga Uwaga! Mija 2 rok jak Klub Prowincja porywa Was podczas niesamowitych koncertów oraz serwuje Wam smaczne dania oraz napoje;). W związku z naszymi urodzinami zapraszamy wszystkich na Imprezę Urodzinową, która odbędzie się 7 września 2013 r. o godz. 20:00 w naszym klubie. Podczas urodzin swoją obecnością zaszczycą nas dziewczyny z zielonogórskiego zespołu SHARON oraz gwiazdy wieczoru znany chyba wszystkim miłośnikom polskiej muzyki zespół KOBRANOCKA. Poza występami zespołów dla przybyłych gości planujemy niespodzianki, konkursy, losowania nagród oraz przepyszny tort.

Wstęp na 2 Urodziny Klubu Prowincja jedyne 20 zł. Bilety można już nabywać w klubie. Rezerwacja biletów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub sms-em 603 952 430.

Serdecznie zapraszamy!

kobranocka urodziny internet

KOBRANOCKA

Legendarna toruńska kapela, to która gra dla Was nieprzerwanie ponad dwadzieścia pięć lat!!! Liderem zespołu jest Kobra - Andrzej Kraiński, wokalista, gitarzysta. Drugim założycielem kapeli był Szybki Kazik, który gra do dziś (z kilkuletnią przerwą na solowy projekt - "Atrakcyjny Kazimierz"). Od ponad dwudziestu lat w składzie znajduje się Piotr "Vysol" Wysocki. Po wielu latach grania z muzykami spoza Torunia, od 2005 roku drugim gitarzystą jest Jacek Moczadło.

Bardzo ważnym członkiem-założycielem jest tekściarz zespołu - Ordynat Michorowski - ordynator oddziału zamkniętego szpitala psychiatrycznego... Kobra poznał Ordynata z powodów "militarnych" w 1984 roku, lekarz pokazał swoje teksty (miedzy innymi "List z poligonu"). Jak sam niedoszły żołnierz mówi: "jedyne wyjście to było założenie kapeli". Pierwotnie zespół nosił nazwę Latający Pisuar. Wszystko zaczęło się od jednorazowego występu, gdyż kapela nie przewidywała działalności komercyjnej, jedynie podziemną. Ale po pierwszym, nader udanym koncercie zespół dokooptował do składu Waldka Zaborowskiego grającego na saksofonie i przemianował się na Kobranockę.

SHARON

Prawdziwie ROCKOWY Girlsband z Zielonej Góry! Mocne uderzenie gitarowych riffów oraz muzyczna zadziorność z damskim charakterem!

Założenie zespołu datuje się na około 2011 rok, ale z powodu wielu zmian w składzie nie uznaje się jej jako daty rozpoczęcia działalności zespołu.

Girlsband z Zielonej Góry,działający obecnie jako trio. Dziewczyny pytane o rodzaj muzyki jaki grają, odpowiadają "po prostu dziewczęcy rock", ponieważ jak same twierdzą to najlepiej określa przesłanie i energie jaką kierują do swoich słuchaczy.

Sharon składa się z trzech energicznych dziewczyn:

Edyta - rządzi za garami w Sharon!

Na co dzień spokojna, ale tylko do momentu, gdy zasiądzie za perkusją! Na koncertach ujrzysz, tylko bujną czuprynę bujającą nad tomami! NIBY SIĘ DOBRZE BAWI, A CAŁY KONCERT SIEDZI

Monika - do niej należą najniższe dźwięki w Sharon! Huragan energii owiany gracją i elegancją czyli diabeł ubiera się u Prady! Na koncertach porywa mikrofon na refrenach!

Karolina - powszechnie nazywaną Tyrką - czasem krzyknie coś do mikrofonu, czasem szarpnie za struny, choć zwykle stara się łączyć te dwie czynności. Na próbach ADHD nie do ogarnięcia!

Od 02.02.2014Od 02.02.20141870013